Köpek Pansiyonu

Tesisimiz Sarıyer Gümüşdere’de, 4,5 dönüm arazi üzerine, nefis bir doğa ortamında, can dostlarımızın keyifle vakit geçirmesi esas alınarak kurulmuştur .

Açık – kapalı oyun alanlarımız, her misafirimizin ayrı ayrı konaklayacağı odalar ve evlerinden uzakta olmanın stresini yaşayamayacakları kadar sonsuz bir sevgi ile can dostlarımızı bekliyoruz .

Misafirlerimizin odaları 5’er m2 olup , her birinin açık ve kapalı bölümü mevcuttur. Günlük olarak temizliği yapılan odalar, haftada iki kere de dezenfekte edilmektedir .

Peki pansiyon misafirlerimiz ile neler yapıyoruz ?

– Patizanya’da gün 06:30’da büyük bir heyecanla başlar ve 20:30’da mutlu ve tatlı bir yorgunlukla sona erer.

– Her ırkın ihtiyaç duyduğu antrenman tabii ki farklı. Dolayısıyla her birinin ihtiyaçları doğrultusunda değişik antrenmanlarla enerjilerini atmalarını sağlıyoruz. Orman yürüyüşleri, top çalışması, frizbi ve eğer hava müsaitse yüzme başlıca antrenmanlarımızdan…

– Bu antrenmanlardan herhangi birine dahil olmak istemezseniz lütfen bize bildirin. Çünkü birçok pansiyonda antrenmanlar ekstra ödemeye tabii iken, bizim standart uygulamamızdır.

– Rutin antrenmanlar haricinde, misafirlerimizin sosyalleşmesi için grup oyunlarıyla eğlenirken öğrenmelerine yardımcı oluyoruz.

Biz kendi adımıza misafirlerimizin Patizanya’da mutlu olacaklarını garanti ediyoruz . Ama sizlerin de bize gelirken yapmanız gerekenler var:

* Misafirlerimizin sağlığını korumak amacıyla bütün aşılarının tam olması gerekmektedir.

* 1 yaşına kadar olan köpeklerde Corona, Bronchine ve karma aşılarının 2 dozu ile kuduz aşılarının;

* 1 yaş üzerinde olan köpeklerin de Corona, Bronchine, karma ve kuduz aşılarının senelik tekrarlarının yapılmış olması gerekir.  Dostlarımızın karnesi de yanınızda olursa gerisini bizlere bırakın.

Misafirlerimiz, sizin belirttiğiniz sıklıkta evlerindeki alışkanlıklarına göre beslenir. Dolayısıyla herhangi bir sindirim sistemi sorunu yaşamamaları için sizlerden konaklayacakları gün kadar mama talep ediyoruz.

Pansiyon konaklamalarında;

Check-in sabah 08:00 ‘den itibaren yapılabilir .

Check-out ise sabah 10:00 ‘a kadar yapılmaktadır .