Günlük Kreş

Eğer sizde günlük hayatın koşuşturmasından dostlarınıza yeterli zamanı ayıramadığınızı düşünenlerdenseniz, işe giderken kapının arkasında ağlayan bir can dostunuz varsa çözüm için Patizanya’nın günlük kreş hizmeti ile tanışma zamanınız geldi demektir.

Evde yalnız başına geçirilen saatler, yetersiz antrenman köpeklerde stres ve davranış bozukluklarına sebep olur. Yalnız bırakıldığında bütün apartmanı ayağa kaldıran ya da sağlam tek bir terlik bırakmayan, sehpa ayaklarını kemiren dostlarınız hele bir de tuvaletini tutamamışsa eve geldiğinizde sizi pek de keyifli saatlerin beklemeyeceği söylenebilir .

Oysa Patizanya’da dostlarınız, tüm gün boyunca hem çeşitli oyunlarla enerjilerini atacak hem de yalnız kalmanın yaratacağı stresten kurtulmuş olacaklar. Günlük kreş hizmeti, yavru ya da yetişkin dostlarınızın tuvalet alışkanlığı kazanmasına ve sosyalizasyon problemlerinin çözümüne yardımcıdır.

Biz Patizanya ailesi olarak dostlarımızın güvenle yolculuk etmesi için özel olarak tasarlanmış servisimiz ile haftaiçi her gün sabah 08:00 akşam 20:00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz. Aklınıza takılan her soru için [email protected]’dan ya da 0(532)2747609 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.