GRUP DERSLERİ

Pazar günlerinizi, köpeğinizle beraber eğitim ve eğlenceye ayırmaya ne dersiniz?

Patizanya olarak bizler pazar günümüzü, köpeğinden ayrılamadığı için eğitime gönderemeyen ya da yoğun iş temposu sebebi ile evde eğitim programlarından faydalanamayan köpek sahiplerine ayırdık.
Katılımcı arkadaşlar için hazırladığımız grup dersleri, köpeğinizle yaşadığınız temel sorunlar ve çözümlerine yönelik çalışmalar ile itaat eğitimini bir arada sunmaktadır. Ayrıca köpeğinizin sosyalleşmesini de destekler. 90 dakikalık dersin ardından, hem genel değerlendirme hemde grup içinde birbirinizin hatalarını düzeltmeye yönelik sohbetimize başlıyor, doğru davranış biçiminin nasıl olması gerektiğini anlatıyoruz.
Grup derslerinden verim almak, köpeğinizin ve sizin öğrendiklerinizi tam anlamıyla kullanmanızı sağlamak amacıyla en azından 12 derse ve düzenli olarak katılmanızı öneriyoruz.
Eğitimi tamamladıktan sonra sıra eğlencede, doğa ile başbaşa bir orman yürüyüşü ile köpeğiniz çılgınca koşup oynarken, sizde kuş sesleri ve nefis bir manzara ile haftanın tüm stresinden uzaklaşıyorsunuz.
Yalnız küçük bir uyarıda bulunmakta fayda var, kirlenmek güzeldir temalı orman yürüyüşü için yanınızda yedek kıyafet getirebilirsiniz:)